Aktuálně na blogu

Ahoj po dlouhé době :)

17. listopadu 2009 v 19:10 | Asnaki
Ahoj všichni!! =o)
Pamatujete ještě na starý dobrý specialsims?? :D Já vím, strašně louhá neaktivita, ale teďka se všechno změní, protože Asnaki alias Iris je zpět a hodlá to tady pěkně rozbalit xdxD

Takže berte jako fakt to, že tento blog bude opět v provozu ;) Zatím tu bude velká rekonstrukce a potom se můžete těšit na normální provoz blogu, tak zatím se mějte :)

Rekonstrukce

26. září 2009 v 13:57 | Asnaki
Ahoj, takže píšu velmi na rychlo takže se omlouvám za nějaké překlepy. Udělala jsem new design ale teď ho už nestihnu dodělat (hlavně přesunout menu nahoru) takže vše dodělám až přijdu, nejspíš večer, zatím ahoj ;)

Downy? Ano, ano....+ Další info

24. září 2009 v 13:03 | Asnaki
Takže začnu hezky od začátku...... Uvažovala jsem jestli sem přibydou downy, rozhodla jsem se že ano.. Jak jste si možná všimli, specialsims hodně ubyla návštěvnost, to nevadí, ale doufám že se to časem spraví, protože přece jenom, koho by nepotěšila hezká návštěvnost, že??? Ale já se nezvdám a budu bojovat :D

Jinak měním pžezdívku, nakonec tu nebudu jako Iris ale budu tu normálně jako Asnaki :):)

Ou, ta škola...

21. září 2009 v 17:11 | Asnaki
Ahoj, njn, jak už možná z nadpisu vyplývá, je škola, v mém případě gympl a já jaksi nestíhám.....

Chtěla jsem Vám napsat že blogu se budu věnovat asi hlavně přes víkend, udělám SB atd.... Taky mám pro Vás rozfocený jednodílný komiks. Takže prosím vydržte, o všem budete informováni!

Snad sem budete i dál chodit i když tu třeba nebuudu aktivní každý den, mějte se a ahoj :)

Nově- Jednodílné komiksy...

12. září 2009 v 14:23 | Webmiss: Iris
Ahoj,
rozhodla jsem se nově dělat jednodílné komiksy, uvidíme jestl se mi bude dařit :) Hodně jsem se inspirovala blogem www.pajasims.blog.cz ; tak uvidíme :)

Jinak čím se vlastě liší jednodílný komiks od klasického komiksu? :)

Tak hlavně tím že jednodílný komiks má pouze 1 díl (oproti klasickému komiksu) no a také tím že klasický komiks je takový... většinou více protáhlejší a je tam víc věcí, v jednodílném je to všeshno jednou ranou :)

Tak se těšte :) 1.jednodílný komiks se bude jmenovat Dva životy a jdu ho právě fotit, tak se těšte :):)

Jak to s blogem bude? :)

9. září 2009 v 20:23 | Webmiss: Iris
Ahojky, tak se Vám po pár dnech opět hlásím :) Jak jsem si všimla návštěvnost je malá, oproti tomu co tady bylo před pár měsíci ( i přes 100 lidí za den) ale já jsem ráda i za malou návštěvnost a věřím že když na blogu bude zase pracovat tak časem i ta návštěvnost třeba povyroste =o)

Jinak jsem změnila přezdívku, už nejsem Asnaki ; jsem teď Iris. Tak abyste věděli :):)

Mimochodem teďka jdu nafotit další díl komiksu Návrat minulosti, uvidím, třeba by tu nový díl mohl být zítra , ale nic neslibuju :D

Tak se měhte hezky, webmiss Iris xD

Jsem z5

6. září 2009 v 13:00 | Asnaki
Ahoj, ano, ano , jsem zpět, teď už na 100000%. Téměř přes 2 měsíce jsem nebyla aktivní a byl zde hiatus, ale teď jsem dostala rozum, nové nápady atd... Takže se vracím! Promazala jsem články, můžete se těšit na spoustu nového =o) V první řadě dodělám nějaké rubriky, nafotím komiks a nejspíš začnu točit nový sims film.

Více najdete v celém článku:

29.6.-3.7.- Asi tady moc nebudu...

28. června 2009 v 21:25 | Asnaki
Ahojky! :)
Chci Vám jenom říct, nebo spíš oznámit že po dobu 29.6-3.7 (to je Pondělí až Pátek) nevím jak moc tady budu. Jdu totiž na kurz němčiny do nového gymplu, trošku se bojím hlavně kvůli tomu že to tam moc neznám, ale snad to přežiju xD

Kdy tady bude komiks, a kdy začnou soutěže to nevím, ale během týdne to snad stihnu.

Přeju všem hezký den :))


PS: Zapojte se prosím do challenge TADY.

Aktuálně→18.6.

18. června 2009 v 11:04 | Asnaki
Ahojky, takže přináším aktuálku ke dnešku- to je 18. červen :)

Klik na celý článek:

Aktuálka~10.6.2009

10. června 2009 v 21:26 | Asnaki
Ahojky, takže omlouvám se že sem dneska nic nepřibylo, ale měla jsem k tomu své důvody. Byla jsem na výletě- Na Slovensku, bylo to nádherné, moc se mi tam líbilo!!! Možná sem dám nějaké fotky, uvidím :)))

K tomu všemu se mi dneska večer vrátila nemoc, takže jsem nemocná a mám asi horečku. Dneska jsem simíkách nafotila nějaké fotky, potom je sem dám ;) (zítra ráno)

Tak to je asi všechno, mjěte se hezky a ahoj!

Menší rekonstrukce....

8. června 2009 v 16:14 | Asnaki
Ahojky,
Takže tady bude menší rekonstrukce, možná během ní budu přidávat i nějaké články (když nepočítám rozcestníky). Jak dlouho rekonstrukce budetrvat, to nevím ale doufám že bude co nejdřív hotová :)

Chystám nové komiksy

2. června 2009 v 13:47 | Asnaki
Ahojky, dohně dlouho jsem uvažovala nad názvem a hlavně nad dějem nějakého komiksu co bych chtěla nafotit.Asi 2 týdny mě nic nenapadlo, až dneska ve škole- v hodině zeměpisu!!! No a to mě napadyl hned 2 náměty :_D

Takže ne tomto blogu teď budou dva nové komiksy. Jinak sem dám ještě komiks z mého původního blogu, komiks se jmenuje Na konci světa.

No ale abych se vrátila k těm novým komiksům, oba budou foceny ve hře The Sims 2 a budou se jmenovat Návrat minulosti a Téměř dokonalý trik.

Jinak samozřejmě časem bych chtěla udělat i komiks z The Sims 3 ale napřed se s tím musím naučit zacházet (až tu hru budu mít) takže sem hlavně budu dávat různé obrázky z mé hry a podobně .....

Tak to je asi všechno, teď se jdu koukat na TV, potom se něco málo naučím (zbytek se doučím večer) a potom bych chtěla jít fotit komiksy a dát sem aspoň od jednoho první díl :)

Těště se :D :)

Dneska jedu do kina

31. května 2009 v 14:55 | Asnaki
Ahojky, chci se Vám jenom omluvit že toho dneska asi moc nepřibude, protože pracuju na nových rubrikách a k tomu všemu jedu ještě do kina na film Jménem krále , už se moc těším :D

Všem přeju hezký den a ahojky :)


PS: Pro nová SB, přidám si Vás asi až zítra, dneska nestíhám, snad mi to prominete :)
 
 

Reklama